logo
Search
Close this search box.

Никогаш извини!

На текстот ,,Хигиеничарката од Битола,,, објавен овде во недела 12 август о.г., стигна реакција од извршителката од Оптичари, битолско, Николина Иванова. Нејзината реакција ја објавувам подолу, онака како што ми е испратена во оригинал. Бара извинување кое нема да го добие, најавува тужба која со нетрпение ја очекувам…

Подготвил: Зоран Буревесник Божиновски

                                                                                     (продолжува)

Коментари

Новитети :

Следете не :

Зачленете се за Новости


Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.