logo
Search
Close this search box.

ШАШКА

Пред малку ми се јави САШКА ЦВЕТКОВСКА, професионалка која се препознала во објавата со пликоата од ЖАН МИТРЕВ…
Не разбрав што сака од мене, освен дека е ЉУТА! Најави некаков допис, демант, некаква пишанка. Ветив дека од збор до збор ќе и го објавам, ако ми го испрати.
Нешто проба да ми објаснува околу ЗНМ, стандарди, права, професионалност, ово оно. Ме бранела, моите права ги бранела. А јас за тоа поим не сум имал.
Ниту сум барал!

Коментари

Новитети :

Следете не :

Зачленете се за Новости


Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.

Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.